Seniorzy ponownie u siebie.

• autor: lksglowienka, 2017-10-12 15:32

Drugi mecz z rzędu na własnym stadionie rozegrają w najbliższą niedzielę (15.10) nasi seniorzy. W meczu 10. kolejki klasy "B" - gr. IV, nasza drużyna podejmie LKS Lubatowa.

O kolejne zwycięstwo powalczy nasza drużyna w najbliższą niedzielę, rozgrywając drugi mecz z rzędu u siebie. Tym razem rywalem będzie drużyna LKS Lubatowa, zajmująca 8. miejsce w ligowej tabeli z 9-punktowym dorobkiem. Nasi zawodnicy ostatnio pokonali u siebie Beskid Równe 1-0 i mamy nadzieję, że uda się po raz kolejny zdobyć 3 punkty. Liczymy na dobrą postawę naszych w niedzielnym meczu i zaangażowanie przez 90 minut. Mecz rozpocznie się o godz. 15:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o 14:10. Sędziować będą: Piotr Garbiński, Marcin Irzyk, Krzysztof Lutecki.

Ponadto informujemy, że wyjazdowy mecz 11. kolejki naszej drużyny z Tornado Wrocanka zostanie rozegrany w sobotę 21 października o godz. 15:30 na stadionie we Wrocance.