Ostatnie jesienne zmagania młodzieżówki.

• autor: lksglowienka, 2017-10-19 16:08

Na zakończenie rundy jesiennej, nasze drużyny młodzieżowe rozegrają swoje spotkania na wyjazdach. Młodzicy w piątek jadą do Pustyn, natomiast juniorzy dzień później do Łęk Dukielskich.

W ostatniej kolejce nasza drużyna młodzików zmierzy się na wyjeździe z Orłem Pustyny. Do najbliższego rywala nasza drużyna traci dwa oczka i jeśli wygra w najbliższy piątek (20.10) to przeskoczy go w ligowej tabeli. Liczymy na dobrą postawę naszego zespołu w wyjazdowym meczu. Mecz rozpocznie się o godz. 15:00 na stadionie w Pustynach. Wyjazd na mecz o godz. 14:15 z rynku w Głowience.

W sobotę 21 października nasze zespoły juniorskie również zakończą rundę jesienną i podobnie jak młodzicy, będą to mecze wyjazdowe. Nasi zawodnicy zagrają w Łękach Dukielskich, z zespołami miejscowej Zorzy. Zadaniem naszych drużyn będzie odniesienie zwycięstw na ciężkim terenie, tak aby zarówno juniorzy starsi, jak i juniorzy młodsi zakończyli rundę jesienną na 2. miejscach w swoich klasach rozgrywkowych. Mecze rozpoczną się o godz. 11:00 (juniorzy starsi) i 13:00 (juniorzy młodsi). Wyjazd zawodników o godz. 9:45 z rynku w Głowience. Zbiórka 15 minut przed wyjazdem.