Gminne derby na zakończenie rundy.

• autor: lksglowienka, 2017-10-19 16:19

Wyjazdowym meczem z Tornado Wrocanka zakończą rundę jesienną nasi seniorzy. Gminne derby zostaną wyjątkowo rozegrane w sobotę 21 października.

W ostatniej kolejce nasza drużyna niespodziewanie przegrała u siebie z LKS Lubatowa i została zepchnięta z pozycji lidera. Aby wrócić na pierwsze miejsce w ligowej stawce i na tej pozycji zakończyć pierwszą rundę rozgrywek, muszą zostać spełnione dwa warunki: pierwszym jest zwycięstwo naszej drużyny z Tornado Wrocanka, zaś drugim jest strata punktów Huraganu Jasionka z Guzikówką Krosno. My jednak skupiamy się na meczu naszej drużyny, która wyjątkowo w sobotę (21.10) zmierzy się w gminnych derbach z drużyną z Wrocanki. Sobotni rywal zajmuje ostatnią pozycję w ligowej tabeli, gromadząc tylko jeden punkt w tym sezonie. Liczymy na dobrą postawę naszej drużyny w sobotnim meczu i nie wyobrażamy sobie innego scenariusza jak zwycięstwo. Strata punktów przez naszą drużynę będzie traktowana jako "sensacja".

Ostatni mecz w tej rundzie naszej drużyny zostanie rozegrany w sobotę 21 października o godz. 15:30 na stadionie we Wrocance. Zbiórka zawodników o godz. 14:30 na rynku w Głowience. Sędziować będą: Mariusz Szczepanik, Bogusław Cysarz i Michał Cysarz. Zapraszamy na derby!!!

Huragan Jasionka   LKS Głowienka
2018-10-21, 11:00:00