ogółem: 2 916 855

Porażka w sparingu.

• autor: lksglowienka, 2018-03-18 12:52

Sparing seniorów: LKS Głowienka - LKS Haczów 3:6 (2:2)

Bramki dla naszej drużyny: 1:0 zaw. testowany' 30  2:0 M. Guzik' 32  3:4 M. Guzik' 70 (karny)

Skład naszej drużyny: Ł. Frydrych - Strączek, Janocha, zaw. testowany, Konrad Guzik - zaw. testowany, Wilk, Kacper Guzik, P. Kucza - R. Frydrych, M. Guzik oraz Urbanek, K. Kucza, D. Guzik, Florczak

więcej w rozwinięciu

W drugim zimowym sparingu rozgrywanym w Dukli nasza drużyna uległa A-klasowemu LKS-owi Haczów. W pierwszej połowie nasza drużyna była zespołem wyraźnie lepszym i zdobyła 2 bramki. Jedną zdobył zawodnik testowany, zaś drugą po błędzie formacji defensywnej Michał Guzik. W ostatnich pięciu minutach pierwszej połowy zawodnicy naszej drużyny ulegli rozprężeniu, czego efektem była strata dwóch bramek. Początek drugiej połowy dla naszych był bardzo zły, najpierw po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową Haczów objął prowadzenie, a trzy minuty później rywale podwyższyli rezultat, po kapitalnej bramce z rzutu wolnego. Później chwilowo nasi przejęli inicjatywę, dzięki czemu zdobyli bramkę na 3:4. Jej strzelcem był ponownie Michał Guzik, który pokonał bramkarza Haczowa strzałem z rzutu karnego. Końcówka należała ponownie do rywala, który jeszcze zdobył dwie bramki. Wysokie zwycięstwo rywali nie do końca odzwierciedla to, co działo się na boisku, jednak nasza drużyna prawdę powiedziawszy rozegrała dobrze tylko pierwszą część spotkania.

Kolejnym sparingpartnerem naszego zespołu będzie Tęcza Zręcin. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 24 marca, prawdopodobnie na stadionie w Głowience. Więcej informacji niebawem.