Inauguracja rundy wiosennej.

• autor: lksglowienka, 2018-04-05 16:46

Po długim oczekiwaniu i zimowym rozbracie z piłką ruszają rozgrywki rundy rewanżowej w klasie "B" - gr. IV. Nasi seniorzy na inaugurację wiosennych zmagań zagrają na wyjeździe z liderem rozgrywek - Huraganem Jasionka.

Ponad pięć miesięcy czekali zawodnicy i sympatycy naszego Klubu na ligowy mecz w wykonaniu naszych seniorów. Już w najbliższą niedzielę długo oczekiwana inauguracja rundy wiosennej w klasie "B" - grupie IV. Naszą drużynę czeka hit 12. kolejki, a zarazem mecz "na szczycie", w którym rywalem będzie lider rozgrywek po rundzie jesiennej - Huragan Jasionka, z którym to w rundzie jesiennej nasi wygrali 1-0, po golu Jakuba Hejnara. Co ciekawe, była to jedyna porażka naszego niedzielnego rywala w tym sezonie. Nasza drużyna ma do Huraganu zaledwie 1 punkt straty. Liczymy, że podobnie jak w jesieni, tak i teraz nasi okażą się lepsi od drużyny z Jasionki i wskoczą na pierwszą pozycję w tabeli ligowej.

Inauguracja rundy wiosennej już w tą niedzielę 8 kwietnia. Mecz rozpocznie się o godz. 13:00 na stadionie w Jasionce. Zbiórka naszych zawodników o 11:45 na rynku w Głowience. Sędziować będą: Tomasz Kijowski, Janusz Solecki, Krystian Wiklowski (Krosno). Zapraszamy wszystkich kibiców do Jasionki!!!