Młodzieżowcy inaugurują rundę wiosenną.

• autor: lksglowienka, 2018-04-12 20:45

Nasze drużyny młodzieżowe (juniorzy starsi, juniorzy młodsi i młodzicy) w najbliższy weekend zainaugurują wiosenne zmagania w swoich klasach rozgrywkowych.

Jako pierwsi rundę wiosenną rozpoczną młodzicy, którzy w piątek 13 kwietnia zagrają w meczu derbowym na wyjeździe z Tornado Wrocanka. Mecz 10. kolejki klasy terenowej - grupy III rozpocznie się o godz. 16:30 na stadionie we Wrocance. Zbiórka zawodników o godz. 15:30 na rynku w Głowience. Sędzią spotkania będzie Leszek Śnieżek.

Dzień później (tj. sobota, 14 kwietnia) nasze drużyny juniorskie podejmą w meczach 10. kolejki o mistrzostwo klasy "A" - grupy II drużyny Liwocza Brzyska. Ciężka przeprawa czeka naszą starszą drużynę juniorów, bowiem ich sobotni rywal jest liderem rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie jesiennej padł remis 2-2, mamy nadzieję, że nasza drużyna sprawi niespodziankę i pokona u siebie pierwszą drużynę w tabeli. Mecze rozpoczną się o stałych porach: godz. 11:00 (jun. starsi) i 13:00 (jun. młodsi). Zbiórki zawodników o godz. 10:00 i 12:00 na stadionie. Sędziować będą: Kamil Wais i Bartłomiej Rajchel.