U siebie z Nafciarzem.

• autor: lksglowienka, 2018-04-13 19:06

Drugi mecz w rundzie wiosennej rozegrają nasi seniorzy w najbliższą niedzielę (15.04). Rywalem będzie drużyna Nafciarza Bóbrka.

W niedzielę 15 kwietnia zostanie rozegrana druga wiosenna kolejka w naszej lidze. Nasza drużyna po ostatnim remisie z Huraganem Jasionka spadła w tabeli na 3. miejsce i zapewne będzie chciała podnieść się po utracie punktów z ostatniego weekendu. Tym razem rywalem będzie drużyna z dolnych rejonów tabeli, konkretnie Nafciarz Bóbrka. Drużyna z Bóbrki zajmuje 10. miejsce w tabeli i w ostatniej kolejce odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując u siebie Guzikówkę 4-1. Nasza drużyna wydaje się być faworytem do wygranej, choć zapewne nasi zawodnicy wiedzą, że nie warto lekceważyć niedzielnego rywala. Co prawda w rundzie jesiennej nasi wygrali w Bóbrce 4-2 (bramki: Radosław Frydrych 2, Tomasz Wilk i Krystian Zajdel), jednak tamto zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo, a w ostatnich trzech meczach przeciwko tej drużynie nie grało nam się najlepiej. Być może nie ma się co obawiać będącej w kryzysie kadrowym drużyny z Bóbrki, ale na pewno niedzielny rywal tanio skóry nie sprzeda.

Mecz 13. kolejki pomiędzy LKS-em a Nafciarzem rozpocznie się o godz. 15:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 14:00. Sędziować będą: Marcin Irzyk, Kamil Dobosz i Mateusz Heret (Brzozów). Zapraszamy w niedzielne popołudnie na nasz stadion!!!