dzisiaj: 73, wczoraj: 707
ogółem: 2 911 199

Wynik lepszy niż gra.

• autor: lksglowienka, 2018-04-16 15:13

Nasi seniorzy pokonali w meczu 13. kolejki klasy "B" - grupy IV, drużynę Nafciarza Bóbrka 2-1 (1-0). Obydwie bramki dla naszej drużyny zdobył Jakub Hejnar.

więcej w rozwinięciu

Wynik lepszy niż gra. Tak w skrócie można podsumować niedzielny mecz naszych seniorów, który zakończył się zwycięstwem nad niżej notowanym zespołem z Bóbrki. Nasza drużyna przystąpiła do meczu bardzo osłabiona brakiem: Wilka, Goneta, Zajdla, S. Borka (kontuzje) oraz Janochy (kartki), stąd trzeba było sięgnąć po zawodników rezerwowych oraz juniorów. Gra naszego zespołu nie była w tym meczu rewelacyjna, przytrafiało się sporo błędów i niedokładności naszym zawodnikom. Pierwsza bramka dla naszych padła w 35 minucie po płaskim strzale Jakuba Hejnara zza linii pola karnego, piłka tuż przy prawym słupku wpadła do bramki. Poza tym nasza drużyna miała trzy dogodne okazje do zdobycia bramki, jednak zabrakło nieco szczęścia. Przyjezdni dwukrotnie poważnie zagrozili bramce Łukasza Frydrycha, z czego jeden raz piłka po strzale jednego z graczy Nafciarza z około 20 metrów trafiła w poprzeczkę. Wydawało się, że inicjatywa była po stronie naszych zawodników na początku drugiej połowy i druga bramka będzie tylko formalnością. Jednak po 60 minutach mieliśmy remis. Stoper drużyny gości przeszedł z piłką niemal całe boisko, aż w polu karnym został sfaulowany przez jednego z naszych defensorów i sędzia wskazał na "wapno". Sam poszkodowany w poprzedniej sytuacji podszedł do rzutu karnego i wykorzystał go. W naszej drużynie wkradło się po straconej bramce trochę nerwowości, jednak rywalom z minuty na minutę zaczynało brakować sił. W 73 minucie padła zwycięska bramka dla naszej drużyny. Radosław Frydrych popisał się kapitalnym dograniem ze środkowej części boiska z odległości ok. 35 metrów, wychodzącego bramkarza Nafciarza uprzedził Jakub Hejnar, przerzucając piłkę nad nim, a ta wpadła do siatki. Jeszcze w końcówce nasi mogli podwyższyć, ale nie udało się wykorzystać kilku dogodnych okazji.

Skład naszej drużyny:
Ł. Frydrych - Strączek, P. Kucza, Rudny, Lenik - Konrad Guzik, R. Frydrych, Kacper Guzik (60 Babczyński), D. Guzik (80 G. Borek) - M. Guzik (75 K. Kucza), Hejnar

Sędziowali Marcin Irzyk, Kamil Dobosz, Mateusz Heret (Brzozów). Zółte kartki: Strączek, Konrad Guzik