dzisiaj: 199, wczoraj: 1013
ogółem: 2 917 391

Juniorzy lepsi od rywala z Bieździedzy.

• autor: lksglowienka, 2018-04-26 14:41

Wysokim zwycięstwem 8-0 (6-0) zakończył się środowy (25.04) mecz naszych juniorów starszych, w którym rywalem był Orzeł Bieździedza. Nasza drużyna juniorów młodszych sięgnęła po pierwsze punkty w rundzie wiosennej.

więcej w rozwinięciu

Nasi juniorzy starsi okazali się zdecydowanie lepsi od niżej notowanego zespołu z Bieździedzy. Wynik 8-0 mówi sam za siebie. Do przerwy nasza drużyna zaaplikowała rywalowi aż sześć bramek, których autorami byli Kacper Guzik, Jakub Zajdel (z rzutu karnego), Dawid Guzik, Jakub Guzik, Kamil Kukulski i Kacper Pikul. Po przerwie nasi dołożyli jeszcze dwie bramki, których autorami byli Maksymilian Samborowski-Zajdel i Szymon Guzik.

Skład naszej drużyny:
Wiszniewski - J. Zajdel, Czekaj (37 Donica), Wilk (33 Mrozek), Arendarczyk - D. Guzik (46 K. Zajdel), K. Guzik, J. Guzik (59 S. Guzik - 72 Buczek - 81 E. Guzik), Kukulski (49 Samborowski-Zajdel), Pikul - Kucza

Ciekawy przebieg miał mecz juniorów młodszych, w którym ostatecznie nasza drużyna wygrała 3-1. Prowadzenie naszym dał w 25 minucie Dawid Guzik, a wyrównał 5 minut później zawodnik gości, po błędzie naszej defensywy i bramkarza. Na początku drugiej połowy przewagę mieli goście, ale nasza drużyna również miała swoje okazje. W 65 minucie Kamil Kukulski dał ponownie prowadzenie naszym, kiedy to w sytuacji sam na sam, przelobował bramkarza gości. W ostatniej akcji meczu wynik ustalił Jakub Kustroń.

W. Czekaj - Buczek, Lajdanowicz, Zajdel (50 J. Guzik), Pikul - Wiszniewski, J. Czekaj (52 B. Grocholski), Wilk (55 J. Grocholski), D. Guzik (46 Kustroń), E. Guzik - Zygmunt (41 Kukulski)