dzisiaj: 364, wczoraj: 707
ogółem: 2 911 490

Blamaż z Dworem.

• autor: lksglowienka, 2018-04-29 18:15

Nasza drużyna seniorów doznała wysokiej porażki w niedzielnym (29.04) meczu 15. kolejki klasy "B" - grupy IV, w którym rywalem był zespół Dworu Kombornia. Goście wygrali 2-7 (0-2).

więcej w rozwinięciu

Chyba nikt się z naszych zawodników, jak i sympatyków nie spodziewał się tak wysokiej porażki naszej drużyny w jednym z najważniejszych meczów tego sezonu. Od początku przyjezdni ruszyli mocno do ataku, zdobywając pierwszą bramkę w 15 minucie. Po akcji zawodnika gości lewą stroną boiska, dograł on do niepilnowanego kolegi z drużyny, który z bliskiej odległości wepchnął piłkę do bramki. Po stracie bramki nasza drużyna zagrała nieco odważniej, ale nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Rywale w doliczonym czasie pierwszej połowy zdobyli drugą bramkę. Napastnik gości wykorzystał fatalny błąd naszych dwóch obrońców i w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od naszego bramkarza. Zaraz po przerwie drużyna Dworu zdobyła trzecią bramkę, a następnie od 58 do 70 minuty nasz bramkarz czterokrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. Goście obnażyli wszystkie błędy naszej defensywy, która spisywała się w tym meczu fatalnie. Dla naszej drużyny dwie bramki zdobył Jakub Hejnar. Pierwszą w 56 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Michał Guzik wrzucił piłkę na 3 metr, a nasz najlepszy strzelec uprzedził bramkarza gości i głową trącił piłkę do bramki. Druga bramka dla naszej drużyny padła w samej końcówce meczu. Po długim zagraniu z lewej strony boiska w kierunku bramki, bramkarz rywali wypuścił piłkę z rąk, dobiegł do niej nasz zawodnik i z kilku metrów wepchnął ją do siatki. Nie ma co jeszcze składać broni po tak wysokiej porażce, ale niestety z tą grą i brakiem zaangażowania nie uda się zrealizować zakładanego celu, jakim jest nadal awans do klasy "A", który po tym meczu znacznie się oddalił.