Młodzicy z liderem, juniorzy z Huraganem.

• autor: lksglowienka, 2018-05-10 15:43

Nasi młodzicy po dwutygodniowej przerwie wracają na boiska ligowe. Naszą najmłodszą drużynę w piątek czeka bardzo ciężki mecz wyjazdowy z Kotwicą Korczyna. Juniorzy starsi i młodsi w sobotę podejmą Huragan Zarzecze.

Ciężki pojedynek czeka naszych młodzików w najbliższy piątek. Nasza drużyna udaje się do Korczyny, gdzie w meczu 14. kolejki zagra z miejscową Kotwicą, która jest liderem rozgrywek. W rundzie jesiennej Kotwica pokonała naszą drużynę 3-1. Jak będzie tym razem przekonamy się 11 maja o godz. 16:30 na stadionie w Korczynie. Zbiórka zawodników o godz. 15:20 na rynku w Głowience. Sędziować będzie Dominik Fafajda.

Nasi juniorzy po ostatnich porażkach w Święcanach, będą chcieli się zrehabilitować i zmazać plamę za miniony tydzień. W tą sobotę 12 maja podejmą w meczach 14. kolejki klasy "A" - gr. II zespoły Huraganu Zarzecze. Liczymy na komplet punktów naszych drużyn i dobrą postawę w meczach u siebie. Mecze rozpoczną się tradycyjnie o godz. 11:00 (juniorzy starsi) i 13:00 (juniorzy młodsi). Sędziować będą: Bogusław Cysarz, Edward Szczurek.