LKS G這wienka - strona nieoficjalna

Aktualno軼i

Pora磬i m這dzie鄴wki.

• autor: lksglowienka, 2018-05-14 14:11

Nasze dru篡ny m這dzie穎we w swoich weekendowych meczach zanotowa造 pora磬i. W miar pozytywnie zaprezentowali si jedynie m這dzicy.

wi璚ej w rozwini璚iu

W pi徠ek 11 maja nasza dru篡na m這dzików mierzy豉 si na wyje寮zie z Kotwic Korczyna, niepokonanym liderem rozgrywek. Mecz dobrze rozpocz掖 si dla gospodarzy, którzy ju po 10 minutach prowadzili 3-0. W 22 minucie Wiktor Czekaj po solowej akcji pokona bramkarza gospodarzy strza貫m sprzed pola karnego, ale tu przed przerw miejscowi zdobyli czwart bramk. Po przerwie nasza dru篡na zagra豉 lepiej ni w pierwszej po這wie i zdoby豉 jeszcze jedn bramk, a jej strzelcem by Jakub Grocholski. Ostatecznie nasza dru篡na przegra豉 2-4.

Sk豉d:
J. Pi瘯o - W. Czekaj, A. Pyter, G. S造 - J. Grocholski, M. Wajda, P. Kochan, K. Szyd這 - S. Biskup oraz J. Jurasz

Juniorzy starsi w sobot 12 maja podejmowali Huragan Zarzecze. Mecz zako鎍zy si sporym rozczarowaniem ze strony naszego zespo逝, który uleg rywalowi 0-3 (0-1). Go軼ie byli zespo貫m lepszym, st康 wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy.

Sk豉d:
Wiszniewski - Czekaj, Zajdel, Arendarczyk (46 Buczek - 81 E. Guzik) - Donica, Kukulski (62 B. Wiszniewski - 81 Kustro), K. Guzik (58 Samborowski-Zajdel), Nizio貫k, J. Guzik - Pikul

ó速e kartki: Pikul, J. Guzik, Zajdel

Jeszcze wi瘯szym rozczarowaniem zako鎍zy si mecz naszych juniorów m這dszych z ni瞠j notowanym zespo貫m z Zarzecza. Go軼ie wygrali 0-8 (0-4), a nasza dru篡na przyst徙i豉 do meczu w zaledwie 9-osobowym sk豉dzie, ostatecznie ko鎍zy豉 mecz w "siódemk", gdy w 10 minucie czerwon kartk obejrza Bartosz Wiszniewski za wybitnie niesportowe zachowanie, a w 54 minucie boisko musia opu軼i Pawe Buczek, gdy gra on 35 minut w dru篡nie juniorów starszych.

Sk豉d:
Czekaj - B. Grocholski, J. Grocholski, Buczek (54 zszed) - Kustro, Zygmunt, Wiszniewski, M. Guzik - E. Guzik

ó速a kartka: Kustro. Czerwona kartka: Wiszniewski

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

LKS G這wienka 4:1 LKS Lubatowa
oceny zawodnik闚 »