Rotar sięga po 3 punkty.

• autor: lksglowienka, 2018-05-14 14:30

Nasi seniorzy ulegli w niedzielnym (13.05) meczu 18. kolejki klasy B - grupy IV na wyjeździe Rotarowi Węglówka 0-3 (0-1).

Kolejny wyjazdowy mecz naszej drużyny kończy się porażką, która już całkiem przekreśla jakiekolwiek szanse na awans lub grę w barażu o awans do klasy "A". Nasza drużyna ogólnie zagrała słabo, chociaż miała swoje przebłyski w tym meczu, a kilka okazji mogło zakończyć się bramką. Niestety nasi zawodnicy nie znaleźli drogi do bramki gospodarzy, a ci trzykrotnie trafiali do naszej bramki. Wynik został otwarty już w 2 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, nasz bramkarz tak niefortunnie wypiąstkował piłkę, że ta wpadła pod nogi zawodnika Rotaru, a ten jeszcze będąc w zamieszaniu pod bramką, uderzył piłkę mocno z kilku metrów i ta wpadła do siatki. Do przerwy więcej bramek już nie padło. Po przerwie nasza drużyna, grająca w osłabieniu (w 30 minucie czerwoną kartkę obejrzał Radosław Frydrych) ruszyła do ataków, ale na nic się to nie zdało. Gospodarze podwyższyli rezultat w 78 minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska nasz bramkarz wybił piłkę, dobiegł do niej napastnik gospodarzy, ten zaś zagrał do swojego kolegi, który minął Łukasza Frydrycha i wbił piłkę do pustej bramki. Trzecia bramka padła w 92 minucie z rzutu wolnego.

Skład:
Ł. Frydrych - Janocha, Konrad Guzik, P. Kucza, Rudny - Florczak, R. Frydrych, D. Guzik (85 Płoucha), Zajdel (25 Winnicki) - K. Kucza (75 Kacper Guzik), M. Guzik

Sędziowali Dariusz Łuksa, Dawid Klamut, Patryk Fic (Krosno). Czerwona kartka: R. Frydrych (30, dwie żółte)