Juniorzy w Zręcinie.

• autor: lksglowienka, 2018-05-18 14:11

Nasze drużyny juniorów w najbliższą sobotę 19 maja zagrają swoje kolejne mecze ligowe. Tym razem udają się do Zręcina, gdzie zmierzą się z rówieśnikami miejscowej Tęczy.

Kryzys w zespołach młodzieżowych naszego Klubu trwa nadal i nie zamierza odpuścić. Ostatnie zwycięstwa na boisku nasi juniorzy zanotowali 29 kwietnia w meczach domowych z Orłem Bieździedza. Liczymy, że w najbliższą sobotę drużyny juniorskie LKS-u sięgną po komplety punktów w wyjazdowych spotkaniach. Sobotnim rywalem będą drużyny Tęczy Zręcin. Na jesień nasza drużyna dwukrotnie wygrywała: juniorzy starsi 3-2, zaś juniorzy młodsi 14-0. Czy i teraz nasi juniorzy wyjadą ze Zręcina z punktami?

Przekonamy się w sobotę 19 maja. Mecze rozpoczną się o godz. 11:00 (juniorzy starsi) i 13:00 (juniorzy młodsi). Zbiórka juniorów starszych o godz. 10:00, zaś juniorów młodszych o godz. 11:45 na rynku w Głowience. Sędziować będą: Bogusław Cysarz i Patryk ZIma.