Derby z Guzikówką.

• autor: lksglowienka, 2018-05-18 14:18

Wyjątkowo, bo w sobotę 19 maja swój ligowy mecz rozegrają nasi seniorzy, którzy w meczu derbowym, rozgrywanym w ramach 19. kolejki klasy "B" - grupy II podejmą Guzikówkę-Koniczynkę Krosno.

Po porażce w ostatnim meczu z Węglówką, nasza drużyna musi zapomnieć o poprzedniej niedzieli i skupić się na kolejnym rywalu, którym będzie Guzikówka-Koniczynka Krosno. Jak wiemy, jest to spotkanie derbowe i obydwie drużyny będą chciały sięgnąć po komplet 3 oczek. Chociaż nasza drużyna już nie ma szans na awans do klasy "A", to wszyscy sympatycy naszego Klubu liczą, że nasi zawodnicy dadzą z siebie 100% do końca sezonu i nie będą tracić punktów. Nasza drużyna liczy również na zwycięstwo nad Guzikówką, gdyż to właśnie z najbliższym rywalem doznała pierwszej porażki w sezonie, ulegając niespodziewanie 0-1. Czy tym razem to nasi zawodnicy będą lepsi w derbowym starciu?

Mecz 19. kolejki pomiędzy LKS-em i Guzikówką zostanie rozegrany wyjątkowo w sobotę 19 maja o godz. 17:30 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 16:30. Sędziować będą: Mateusz Dziok, Antoni Pelczarski, Kamil Smerecki (Krosno). Zapraszamy na derby!!!