Bez punktów w Zręcinie.

• autor: lksglowienka, 2018-05-20 10:45

Drużyny juniorskie naszego Klubu rozgrywały w sobotę 19 maja wyjazdowe mecze w Zręcinie, mierząc się z miejscową Tęczą.

Kryzys naszej młodzieżówki trwa nadal. Juniorzy starsi jeszcze w pierwszej połowie nawiązali walkę z niżej notowanym rywalem, jednak w drugiej połowie zostali sprowadzeni na ziemię i ostatecznie przegrali 1-6 (1-2). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Guzik w 40 minucie, po solowej akcji i strzale w długi róg bramki. W 81 minucie kontuzji kolana doznał Jakub Czekaj. Zarząd i Zawodnicy życzą Kubie szybkiego powrotu do zdrowia.

Skład naszej drużyny:
Wiszniewski - Czekaj, Arendarczyk, Zajdel, Mrozek - Wilk, J. Guzik, Buczek, Niziołek, Pikul - Samborowski-Zajdel oraz Kustroń, Lajdanowicz, S. Guzik, E. Guzik

Przykrą niespodziankę sprawili również juniorzy młodsi, którzy na wiosnę są w rozsypce i zdobyli tylko 3 punkty w 6 meczach. Nasza drużyna uległa Tęczy 0-1 (0-0), tracąc bramkę w 65 minucie. Okazji w naszej drużynie nie brakowało, jednak zabrakło wykończenia i nieco więcej szczęścia.

Skład naszej drużyny:
Czekaj - Buczek, B. Grocholski, Pikul, Lajdanowicz - J. Grocholski, Dobosz, S. Guzik, Kustroń - E. Guzik, Zygmunt oraz Kopacz, J. Guzik, M. Guzik