Pechowa porażka w derbach.

• autor: lksglowienka, 2018-05-20 11:06

Nasi seniorzy w sobotę 19 maja rozgrywali derbowe spotkanie z Guzikówką Krosno. Niestety, podobnie jak na jesień, tak i tym razem nasza drużyna przegrała 0-1.

Po raz kolejny Guzikówka lepsza w derbowym meczu z naszą drużyną. Gdyby nasza drużyna wykorzystała swoje stuprocentowe okazje, to zapewne trzy punkty zostałyby w Głowience. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, choć dogodniejsze okazje mieli grający z przewagą wiatru goście. Po przerwie stroną przeważającą byli nasi. Zaraz na początku drugiej połowy Kamil Kucza mógł dać prowadzenie. Będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem, minął golkipera Guzikówki, jednak trafił piłkę w boczną siatkę. Swoje okazje miał jeszcze Michał Guzik i Kamil Strączek, jednak zabrakło dobrego wykończenia. Co nie udało się naszym, udało się gościom w końcówce meczu. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, piłka trafiła do niepilnowanego zawodnika gości, którzy z bliskiej odległości wbił piłkę do siatki.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Janocha, P. Kucza, Babczyński (70 Strączek), Konrad Guzik - Kacper Guzik (30 Rudny), Tęczar, Wilk, Florczak - K. Kucza (80 Winnicki), M. Guzik

Sędziowali Mateusz Dziok, Antoni Pelczarski, Kamil Smerecki (Krosno). Żółte kartki: Konrad Guzik, Tęczar.