Juniorzy goszczą Gaudium, kolejne derby młodzików.

• autor: lksglowienka, 2018-05-24 13:53

Naszą młodzieżówkę w najbliższy weekend (25-26.05) czekają kolejne ligowe zmagania o punkty. Juniorzy gościć będą Gaudium Łężyny, natomiast młodzicy udają się na gminne derby do Targowisk.

Miesiąc maj jest bardzo słaby, jeśli chodzi o wyniki naszych drużyn młodzieżowych. Zarówno juniorzy starsi, jak i juniorzy młodsi nie zdobyli punktów na boisku, a i również młodzicy wszystkie swoje mecze w maju przegrywają. Najwyższa pora to zmienić, aczkolwiek wszyscy, którzy interesują się naszą młodzieżową piłką zdają sobie sprawę, że nieprzypadkowo nasze drużyny odnoszą same porażki. Jest to po części związane z osłabieniem naszych zespołów. Lepsi zawodnicy z juniorów starszych muszą grać w seniorach, gdyż ci drudzy również są w kryzysie kadrowym. Równoznaczne jest to z tym, że większa część juniorów młodszych gra w juniorach starszych, stąd tak słaba postawa młodszej drużyny juniorskiej w rundzie wiosennej jest podyktowana kłopotami kadrowymi. Nie ma się co więcej rozpisywać nad tą sprawą, liczymy, że nasze drużyny powalczą w ten weekend i zakończą swoje mecze z kompletem punktów.

Juniorzy starsi i młodsi: LKS Głowienka - Gaudium Łężyny, 26.05.2018 (sobota), godz. 11:00 (juniorzy starsi) i 13:00 (juniorzy młodsi). Zbiórki o godz. 10:00 (juniorzy starsi), 12:00 (juniorzy młodsi). Sędziują: Dariusz Łuksa, Patryk Fic.
Młodzicy: Partyzant Targowiska - LKS Głowienka, 25.05.2018 (piątek), godz. 16:30. Zbiórka zawodników o godz. 15:30 na rynku w Głowience. Sędziuje: Marcin Irzyk.