Przełamać złą passę i wygrać na wyjeździe.

• autor: lksglowienka, 2018-05-24 14:03

Seniorzy naszego Klubu udają się w najbliższą niedzielę (27.05) do Równego, gdzie w meczu 20. kolejki klasy B - grupy IV, zmierzą się z zespołem miejscowego Beskidu.

Nasza drużyna seniorów jest w kryzysie nie tylko kadrowym, ale również sportowym. W ostatnich dwóch meczach nasi zawodnicy nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywala, przez co nie zdobywamy punktów i w tabeli plasujemy się aktualnie na 6. miejscu. Ponadto zdobyliśmy w rundzie wiosennej w meczach wyjazdowych tylko 1 punkt (remis w Jasionce 1-1, porażki w Jasienicy Rosielnej i Węglówce), a najbliższe dwa mecze rozegrane zostaną na wyjeździe. Pierwszym przystankiem w celu przełamania złej passy będzie Równe, gdzie w najbliższą niedzielę nasza drużyna zagra w miejscowym Beskidem. Na jesień nasza drużyna wygrała 1-0, po golu Michała Guzika i mamy nadzieję, że uda się zrealizować cel, jakim jest zdobycie kompletu punktów.

Mecz 20. kolejki pomiędzy Beskidem a LKS-em zostanie rozegrany w niedzielę 27 maja o godz. 15:00 na stadionie w Równem. Wyjazd na mecz o godz. 14:00 z rynku w Głowience. Sędziować będą: Sławomir Kielar, Mirosław Guzik, Kamil Czernij (Krosno).