Klasa "A" - grupa II seniorów - Zapowiedź XV. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-04-29 13:44

W najbliższą niedzielę (2.05) rozegrana zostanie XV. kolejka klasy "A" - grupy II seniorów. W Bieździedzy dojdzie do najciekawszego meczu tej kolejki, gdzie miejscowy Orzeł, wicelider rozgrywek zagra z LKS Głowienką.

Spotkanie to jest tzw. "hitem kolejki", bo obydwie drużyny dzieli dystans jednego miejsca i dwóch punktów. Drużyna z Bieździedzy, która ostatnio pokonała na wyjeździe Huragan Jasionka 5-2, będzie chciała wygrać to spotkanie, by powalczyć o awans do klasy okręgowej. Na jesień ulegliśmy na własnym boisku drużynie Orła 1-3, pomimo, iż wygrywaliśmy. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył w tym meczu Jakub Mrowiec z rzutu wolnego. A więc jakim wynikiem zakończy się najbliższe spotkanie pomiędzy Orłem i Głowienką? Przekonamy się już w niedzielę o godz. 16:30, a sędziować ten mecz będą: Nowosielski, Dykas K., Rak. Gorąco zapraszamy!!!

W innych meczach XV. kolejki również będą ciekawe pojedynki. W Kopytowej, gdzie swoje mecze jako gospodarz gra Orzeł Faliszówka, która musi zmazać z pamięci ostatnią porażkę z Czarnymi II Jasło 0-3 i postarać się o zwycięstwo w derbach z Victorią Kobylany. Drużyna Burzy Rogi, która ostatnio zdobyła cenny punkt w Kołaczycach, tym razem zmierzy się z rezerwą V-ligowych Czarnych Jasło, którzy są kandydatem do awansu do klasy okręgowej. Lider w tabeli, Przełęcz Dukla, której ostatnio również zdarzyła się wpadka (remis u siebie z ostatnim w tabeli - Wisłokiem Krościenko Wyżne 1-1) musi się zrehabilitować i zagrać w Jaśle, z tamtejszym Sobniowem tak, aby zdobyła 3 punkty i miała pewne pierwsze miejsce po tej kolejce. W Łężynach, tamtejszy Gaudium będzie musiał również się poprawić za ostatnią porażkę z Głowienką i pokonać Jasiołkę Świerzowa, dla której będzie to pierwszy mecz tej rundy. Drużyna Wisłoka Krościenko Wyżne, która ostatnio sprawiła sporą niespodziankę remisując w Dukli 1-1, tym razem będzie musiała powstrzymać inną drużynę aspirującą do awansu, Ostoję Kołaczyce. Natomiast Zamczysko Mrukowa zagra z drużyną, do której traci tylko 1 punkt, a jest nią Huragan Jasionka.