Pierwsza wiosenna porażka.

• autor: lksglowienka, 2010-05-04 13:06

Pierwsza wiosenna porażka.

Trampkarze: GKS Krościenko Wyżne-Pustyny - LKS Głowienka 6:0 (1:0)

Skład Głowienki: Frydrych - Kozubal, Krupa (41 Zajdel), Rachwał (70 Szostak), Łukaszewski - Buczyński, Bocheński, Biały (65 Guzik), Trybus (70 Liberacki) - Wilk, Torba (70 Wiśniewski)

relacja w rozwinięciu

Po świetnej passie 3 zwycięstw z rzędu naszych trampkarzy przyszedł czas na porażkę i to po kiepskiej grze, jednak trzeba stwierdzić, że rywal był dużo mocniejszy. W pierwszej połowie nasza drużyna nie grała jeszcze zbyt źle, nawet kilka razy próbowała pokonać bramkarza gospodarzy, lecz dobrze spisywała się obrona. W 25 minucie sędzia podyktował rzut karny dla miejscowych za faul Białego na jednym z napastników, jednak zawodnik gospodarzy trafił w słupek. Chwilę później po wrzutce z rzutu rożnego, najwyżej wyskoczył napastnik gospodarzy i strzałem głową pokonał Frydrycha. W drugiej połowie mająca coraz mniej siły drużyna Głowienki popełniała sporo błędów, czego skutkiem była strata aż 5 goli. Jednak można byłoby się wahać, co do jednej z tych bramek, gdyż zawodnik, który trafił do siatki był na pozycji spalonej.