Krościenko pokonane.

• autor: lksglowienka, 2010-05-04 13:07

Krościenko pokonane.

Juniorzy: GKS Krościenko Wyżne-Pustyny - LKS Głowienka 2:3 (1:2)

Bramki dla Głowienki: 1:1 Kustroń' 44 1:2 Guzik' 45 1:3 Guzik' 60 (karny)

Skład Głowienki: Ł. Frydrych - R. Frydrych, Dzido (46 M. Matelowski), Majkut, Kubit - Guzik, Bieszczad, Markiewicz, Frączek - Kustroń, Borek (70 S. Matelowski)

relacja w rozwinięciu

Po nieudanym meczu u siebie z Lubatową, tym razem nasi juniorzy rozegrali dobre spotkanie i wygrali z zajmującą przed tym meczem 5. drużyną w tabeli z Krościenka. Na początku pierwszej połowy zdecydowaną przewagę osiągnęła nasza drużyna, która kilkakrotnie mogła doprowadzić do prowadzenia. Jednak to pierwszą bramkę zdobyli gospodarze w 42 minucie. Przeprowadzili akcję lewą stroną, następnie zagrali do niepilnującego przez żadnego z naszych zawodników napastnika gospodarzy, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił po długim rogu, obejmując prowadzenie. Lecz 2 minuty później Kustroń wykorzystał błąd obrońcy i bramkarza GKS-u i trafił do siatki. Ten sam zawodnik mógł wcześniej dać prowadzenie gościom, jednak z 7 metrów nie trafił do pustej bramki. W 45 minucie Konrad Guzik zdobył bramkę do szatni, oddając mocny strzał z 25 metrów, piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Na początku drugiej połowy nasza drużyna również osiągnęła znaczną przewagę. Dobrą zmianą było wejście M. Matelowskiego, który w 60 minucie odebrał piłkę obrońcom gospodarzy, minął jeszcze jednego obrońcę, który później sfaulował go w polu karnym. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się ponownie Guzik. Po tej bramce drużyna gospodarzy próbowała odrabiać straty, lecz udało im się tylko zdobyć jedną bramkę w 74 minucie po strzale z rzutu wolnego. Błąd przy tej bramce popełnił Ł. Frydrych, który źle obliczył tor lotu piłki, a ta wpadła do siatki. Pod koniec meczu jeszcze gospodarze chcieli doprowadzić do remisu, jednak bez skutku.