Kolejna wysoka porażka.

• autor: lksglowienka, 2010-05-12 21:11

Kolejna wysoka porażka.

Trampkarze: LKS Głowienka - Iwonka Iwonicz 1:8 (1:4)

Bramka dla Głowienki: 1:0 Torba' 5

Skład Głowienki: Frydrych - Kozubal, Krupa, Rachwał - Biały, Bocheński, Buczyński, Liberacki (41 Wiśniewski), Guzik (41 Dudek) - Torba, Wilk

relacja w rozwinięciu

Drużyna trampkarzy rozegrała kolejny słaby mecz, choć początek wcale na to nie wskazywał. W 5 minucie Buczyński zagrał prostopadłą piłkę do Torby, który będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił po krótkim rogu doprowadzając do prowadzenia. Od tego momentu goście zaczęli coraz śmielej atakować. Chwilę później nie wykorzystali dogodnej sytuacji. Jeden z napastników nie trafił do pustej bramki z 5 metrów, strzelając za wysoko. Lecz drużyna Iwonki zaczęła następnie zdobywać gole i grać coraz pewniej. W drużynie tej brylował Sołtysik, który mimo, iż nie strzelił bramki, to aż sześciokrotnie asystował przy bramkach.