Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź...

• autor: lksglowienka, 2010-05-20 15:00
Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź XVIII. kolejki.

W najbliższą sobotę (22.05) zostanie rozegrana XVIII. kolejka klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy. W kolejce nasi juniorzy i trampkarze podejmą w derbach gminy, Burzę Rogi.

Nasi juniorzy w rundzie jesiennej po bramkach Mateusza Kustronia i Mateusza Rychla pokonali na wyjeździe Burzę 2-1. Tym razem nasza drużyna nie może stracić punktów z niżej notowanym rywalem, który mimo iż zajmuje 9. miejsce w tabeli, to na wyjazdach radzi sobie nieźle, a w ostatnim meczu przegrali minimalnie z Iwonką Iwonicz 1-2. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Przekonamy się w sobotę o godz. 12:00 na stadionie w Głowience.

W innych meczach tej kolejki dojdzie do dwóch ciekawie zapowiadających się spotkań. W Iwoniczu, tamtejsza Iwonka, lider rozgrywek zagra z trzecim w tabeli, Startem Rymanów, który nadal walczy o awans, chociaż do swojego najbliższego rywala traci 7 punktów. Natomiast w Lubatowej, miejscowy LKS zagra z niezłą Tęczą Zręcin, która nadal walczy o dobre miejsce w tabeli. Zaś w innym spotkaniu GKS Krościenko Wyżne-Pustyny zagra na własnym boisku z LKS Lubatówką.

W meczu trampkarzy dojdzie zapewne do ciekawych derbów, chociaż faworytem jest Burza. W rundzie jesiennej przegraliśmy w Rogach, aż 1-5, a honorowego gola dla naszej drużyny zdobył strzałem z rzutu wolnego Bogusław Kozubal. Ostatnio nasz rywal pokonał u siebie Błękitnych Jasienica Rosielna 3-1. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w sobotę godz. 14:00.

Ta kolejka podobnie jak i u juniorów, będzie obfita jeżeli chodzi o ciekawe pojedynki. Bardzo mocna Iwonka Iwonicz nie powinna mieć problemów z pokonaniem jednej z najsłabszych drużyn tej rundy, Startu Rymanów. Natomiast lider z Jasionki pojedzie do Jasienicy Rosielnej, by zmierzyć się z tamtejszymi Błękitnymi, którzy zajmują 11. pozycję w tabeli. Zajmująca drugie miejsce drużyna GKS Krościenko Wyżne-Pustyny podejmie LKS Lubatówkę, a do bardzo ważnego meczu w układzie tabeli dojdzie w Lubatowej, gdzie miejscowy LKS zagra z Tęczą Zręcin, która do najbliższego rywala traci tylko 2 pkt. W Równym też powinno być ciekawie. Miejscowy Beskid zagra z ostatnią drużyną w tabeli, Karpatami Klimkówka.