Klasa "A" - grupa II seniorów - Zapowiedź XVIII. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-05-20 15:18

W niedzielę (23.05) rozegrana zostanie XVIII. kolejka klasy "A" - grupy II seniorów, w której nasza drużyna pojedzie do Kobylan, by zmierzyć się z tamtejszą Victorią, która zajmuje 9. miejsce w tabeli.

Nasza drużyna po ostatnich dwóch porażkach z Krościenkiem i Mrukową musi wreszcie wygrać z niżej notowaną Victorią Kobylany, która w tej rundzie zdobyła w 4 meczach tylko 2 punkty. W rundzie jesiennej pokonaliśmy po niezłym meczu Victorię 1-0, a bramkę strzelił Jakub Hejnar. Ostatnio nasz rywal przegrał z Huraganem Jasionka 2-3. Jakim wynikiem zakończy się najbliższy mecz w Kobylanach? Przekonamy się w niedzielę o godz. 16:30. Sędziować będą: Dykas K., Jakubiński i Nowosielski.

W innych spotkaniach XVIII. kolejki dojdzie do ciekawych meczów, a najciekawiej powinno być w Kołaczycach, gdzie  miejscowa Ostoja zagra z Orłem Bieździedza. Ten mecz ma podwójny charakter. Po pierwsze są to derby gminy Kołaczyce, a po drugie grają dwie drużyny, które walczą o awans do okręgówki. W Dukli, tamtejsza Przełęcz zagra z Zamczyskiem Mrukowa, które walczy nadal o utrzymanie. W Jaśle też może być ciekawie. Rezerwa Czarnych podejmie Gaudium Łężyny, które niespodziewanie zajmuje dopiero 13. miejsce. Jasiołka Świerzowa, by utrzymać się w lidze musi w najbliższym meczu postarać się o zwycięstwo na własnym boisku z Huraganem Jasionka. W Rogach też dojdzie do meczu drużyn walczących o utrzymanie. Miejscowa Burza zagra z Wisłokiem Krościenko Wyżne. Piąty w tabeli Orzeł Faliszówka zagra z inną drużyną walczącą o utrzymanie, Sobniowem Jasło.