Trampkarze: LKS Głowienka - Burza Rogi 3:3 (0:2)

Bramki dla Głowienki: 1:3 Torba' 70 2:3 Torba' 73 3:3 Torba' 78

Skład Głowienki: Frydrych - Kozubal, Krupa, Rachwał (65 Guzik), Zajdel - Pęcak (41 Wiśniewski), Bocheński, Biały (60 Liberacki), Buczyński (41 Trybus) - Wilk, Torba

relacja w rozwinięciu

Nasi trampkarze odnieśli cenny remis, pomimo, iż przegrywali trzema bramki, to zdołali odrobić straty w ciągu ostatnich 10 minut. Pierwsza połowa była dosyć wyrówna i obie drużyny miały kilka sytuacji, aby objąć prowadzenie. Sztuka ta udała się gościom, którzy w 28 minucie strzelili pierwszą bramkę, strzelając z 15 metrów nad poprzeczkę. Przy tej bramce nie bez winy był nasz bramkarz, który tak niefortunnie wybił piłkę, że ta wpadła do bramki. Chwilę później było już 0-2, a bramka padła po zamieszaniu podbramkowym, gdzie jeden z zawodników gości przyjął piłkę, a następnie uderzył w długi róg nie dając szans Frydrychowi. Drugą połowę lepiej rozpoczęli też goście. W 50 minucie zdobyli trzecią bramkę. Padła ona po błędzie Frydrycha, który w zły sposób złapał piłkę, że ta przeszła mu pod brzuchem, do niej dobiegł napastnik gości i trafił do pustej bramki. Nasz bramkarz zrehabilitował się za ten błąd chwilę później, broniąc w ładnym stylu strzał jednego z zawodników Burzy. Od tego momentu nasza drużyna kontrolowała grę, mając kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Ostatnie 10 minut w wykonaniu naszej drużyny było fantastyczne, a słowa uznania należą się Torbie, który zaliczył klasycznego hat-tricka. Pierwszą bramkę zdobył w 70 minucie, po wrzutce Kozubala z rzutu wolnego, piłkę przed napastnikiem Głowienki wybił bramkarza, a ten wpakował ją do bramki. Trzy minuty później ten sam zawodnik będąc przy linii bocznej boiska, chciał zapewne dośrodkować do jednego ze swoich kolegów, ale piłka po długim rogu wpadła do bramki, natomiast trzecią bramkę zaliczył w podobny sposób jak pierwszą, ponownie po wrzutce Kozubala i wykorzystaniu błędu bramkarza gości.