Szósta porażka z rzędu.

• autor: lksglowienka, 2010-06-03 19:37

Szósta porażka z rzędu.

Seniorzy: Przełęcz Dukla - LKS Głowienka 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Mielech' 63

Przełęcz: Volćko - Rędowicz, Czekański, Stec, Chłap - Mormol (86 Ożga), Bodnar, Kozak (72 Gonet), Sagan (67 Fornal) - Kowalski (46 Parylak), Mielech

Głowienka: Kozieradzki - Guzik, Kubit, Rachwał - Frydrych (75 Józefczyk), Nawrocki, Krupa, Mrowiec, Borek - Zima (65 Zając), Hejnar

Sędziowali Dykas D., Jakubiński, Ryndak A. Żółte kartki: Kozak, Rędowicz - Rachwał, Zając. Widzów 100.

relacja w rozwinięciu

Mecz stał na dosyć wyrównanym poziomie. Na początku pierwszej połowy doskonałą okazję miał Zima, który dostał podanie od Hejnara, jednak na 5 metrze dotknął piłki ręką. Chwilę później gospodarze mogli objąć prowadzenie. Po wrzutce z rzutu rożnego jeden z zawodników Przełęczy strzelił głową, lecz dobrą interwencją popisał się Kozieradzki. W tej części gry obie drużyny mogły doprowadzić do objęcia prowadzenia, jednak strzelali niecelnie. W drugiej połowie lepszą drużyną byli gospodarze, którzy w 63 minucie zdobyli jedyną bramkę w meczu. Egzekutorem jej był Mielech, który wykorzystał błąd Rachwała i mocnym strzałem z 5 metrów nie dał szans bramkarzowi Głowienki. Drużyna gospodarzy mogła podwyższyć, jednak Fornal, który dostał podanie na lewą stronę od jednego z kolegów, strzelił nad poprzeczką. U gości najdogodniejszą okazję w tej części gry miał Borek, którzy strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów minimalnie chybił.