Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź XX....

• autor: lksglowienka, 2010-06-08 18:22
Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź XX. kolejki.

W najbliższą sobotę nasi juniorzy i trampkarze rozegrają mecze XX. kolejki klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy, w której zagrają na wyjeździe w Lubatówce, z tamtejszym LKS-em.

W rundzie jesiennej nasi juniorzy wygrali po bardzo dobrej grze aż 8-1, a egzekutorami bramek byli: Mateusz Kustroń (trzykrotnie), Sebastian Matelowski (dwukrotnie), Konrad Guzik, Mateusz Wilk, Piotr Guzik (po jednym trafieniu). Nasz sobotni rywal w ostatniej kolejce przegrał u siebie z Iwonką Iwonicz 1-2 i zajmuje obecnie 10. pozycję w tabeli z ilością 16 punktów. Drużyna ta w tej rundzie zdobyła zaledwie 1 punkt (nie licząc walkowerów) w 8 meczach, jednak nie można jej zlekceważyć, tym bardziej że na własnym boisku może być groźna. Miejmy nadzieję, że nasi juniorzy po ostatnich dwóch porażkach podniosą się i wygrają z niżej notowanym przeciwnikiem. Spotkanie to rozpocznie się o godz. 12:00 na stadionie w Lubatówce.

W tej kolejce dojdzie również do trzech innych pojedynków, w których zapewne nie zabraknie emocji. Lider rozgrywek, Iwonka Iwonicz zagra tym razem na wyjeździe z GKS-em Krościenko Wyżne-Pustyny, które w rundzie jesiennej zremisowało w Iwoniczu 2-2 i jeżeli taki wynik powtórzy to będzie dla nich dobry wynik. Jeśli się tak stanie, a LKS Lubatowa wygra na własnym boisku z Burzą Rogi, to zarówno Iwonka, jak i Lubatowa będą mieć po tyle samo punktów na 2 kolejki przed zakończeniem rozgrywek. Natomiast Huragan Jasionka postara się na własnym boisku o kolejny komplet punktów, a ich rywalem będą Karpaty Klimkówka.

Nasi trampkarze, którzy w tej rundzie grają całkiem nieźle będą chcieli po raz drugi w tym sezonie wygrać z Lubatówką, z którą na jesień wygrali 4-0, po dwóch trafieniach Arkadiusza Wilka i po jednym golu Pawła Białego i Rafała Bocheńskiego. Nasz najbliższy rywal w tej rundzie też spisuje się słabo, a ostatnio dostał tzw. "baty" od Iwonki Iwonicz, przegrywając aż 1-10. Miejmy nadzieję, że nasza drużyna postara się o kolejne 3 punkty. Ten mecz rozpoczyna się o godz. 14:00 na stadionie w Lubatówce w najbliższą sobotę.

W innych spotkaniach tej kolejki też powinno być ciekawie. Najciekawiej będzie w Krościenku Wyżnym, gdzie tamtejszy GKS podejmie bardzo dobrze grającą w tej rundzie Iwonkę Iwonicz, która będzie starała się o wywiezieniu z trudnego terenu 3 punktów. Do pojedynku Dawida z Goliatem dojdzie na stadionie w Jasionce, gdzie Huragan, który jest liderem i jest bardzo bliski zwycięstwa rozgrywek podejmie najsłabszą w tym sezonie i w tej rundzie drużynę Karpat Klimkówka. Nie zabraknie emocji też w Zręcinie, gdzie Tęcza podejmie Błękitnych Jasienica Rosielna i ciekawie powinno być też w Lubatowej, gdzie tamtejszy LKS powalczy o kolejny komplet punktów podejmując Burzę Rogi. Natomiast w Rymanowie dojdzie do meczu drużyn z dołu tabeli. Miejscowy Start podejmie Beskid Równe.