Klasa "A" - grupa II seniorów - Zapowiedź XXIII. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-06-08 18:45

Drużyna seniorów LKS Głowienka w najbliższą niedzielę (13.06) rozegra mecz XXIII. kolejki klasy "A" - grupy II na jasielskim osiedlu Sobniów, z tamtejszym OKS-em.

Nasza drużyna, która przegrała 6 meczów z rzędu musi się wreszcie przełamać i pokonać w najbliższym meczu drużynę z Sobniowa. Drużyna ta rozegrała ostatni mecz 3 czerwca pokonując na wyjeździe Wisłok Krościenko Wyżne 3-1. Obecnie zajmuje 9. miejsce z ilością 27 punktów, czyli ma o 1 punkt więcej od naszej drużyny, lecz ma 2 mecze rozegrane mniej. W tej rundzie rozegrała zaledwie 6 meczów, z czego 4 wygrała i 2 przegrała. Na własnym boisku spisuje się dosyć dobrze zdobywając 18 punktów. Miejmy jednak nadzieję, że nasz zespół urwie punkty drużynie Sobniowa i wygra to spotkanie, które zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę o godz. 16:30 na stadionie przy ul. Floriańskiej w Jaśle.

W innych spotkaniach XXIII. kolejki nie powinno zabraknąć emocji. Do bardzo ważnego dla układu tabeli meczu dojdzie w Faliszówce, gdzie Orzeł podejmie walczącą o awans Ostoję Kołaczyce. Drużyna Czarnych II Jasło ma szansę uciec drużynie Ostoi, jeżeli ta przegra, a Czarni wygrają na własnym boisku z Victorią Kobylany. Burza Rogi, która nadal jest w wielkim kryzysie i jeżeli w niedzielę ulegnie liderowi, Przełęczy Dukla, to będzie mieć coraz mniejsze szanse na utrzymanie. Ciekawie też będzie w Łężynach, gdzie Gaudium podejmie nieźle grający Huragan Jasionka. Drużyna Orła Bieździedza, jeżeli chce myśleć jeszcze o awansie musi pokonać Zamczysko Mrukowa. Emocji nie zabraknie też w Krościenku Wyżnym, gdzie Wisłok, ostatnia drużyna rozgrywek podejmie Jasiołkę Świerzowa.