Bez niespodzianki w Jaśle.

• autor: lksglowienka, 2010-06-20 20:04

Bez niespodzianki w Jaśle.

Seniorzy: Czarni II Jasło - LKS Głowienka 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Warchoł' 42 2:0 Kasprzyk' 63 3:0 Kurdziel' 80 4:0 Kurdziel' 85

Czarni II: Cyran - Kaszycki, Matysik, Zygmunt, Pytlowany, Warchoł, Kukowski, Gogosz, Żebracki, Mędrek, Kasprzyk oraz Kurdziel, Bartuś Daniel, Bartuś Dawid, Paluch

Głowienka: Kozieradzki - W. Guzik, Rachwał, Borek - P. Guzik, Michalski, Półchłopek, Mrowiec, Nawrocki - Zając (75 Frydrych), Zima (65 Kustroń)

Sędziowali Domaradzki, Siwak, Szwerc. Widzów 60.

relacja w rozwinięciu

Pierwsza połowa stała na dosyć wyrównanym poziomie. Początkowo jednak miejscowi osiągnęli lekką przewagę, mając kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Od 20 minuty nasza drużyna była częściej w posiadaniu piłki i coraz bliżej pokonania Cyrana, jednak nie potrafiła wykorzystać dogodnych sytuacji. W 33 minucie niewiele brakowało, aby miejscowi strzelili sobie tzw. "swojaka". Jeden z obrońców tak podał piłkę bramkarzowi, że ten drugi nie trafił w nią, jednak minimalnie przeszła obok bramki. Drużyna Czarnych zdobyła bramkę do szatni w 42 minucie. Po wrzutce z rzutu rożnego, Warchoł urwał się naszym obrońcom i strzałem z pierwszej piłki w długi róg nie dał szans Kozieradzkiemu. Na początku drugiej połowy przewagę osiągnęła nasza drużyna, jednak podobnie jak i w pierwszej połowie nie udało się trafić do bramki. W 63 minucie fenomenalnym uderzeniem popisał się Kasprzyk, który przejął piłkę na 16 metrze i strzelił w długi róg. Od tego momentu gospodarze mieli zdecydowaną przewagę, a w ostatnich 10 minutach zdążyli jeszcze wbić dwa gole, oba autorstwa Kurdziela. Pierwszą bramkę zdobył dzięki naszym obrońcom, którym wyłuskał piłkę w polu karnym i będąc 7 metrów od bramki strzelił w lewy róg, a drugą oddając strzał w długi róg również z pola karnego.