Udane zakończenie sezonu.

• autor: lksglowienka, 2010-06-24 08:44

Udane zakończenie sezonu.

Trampkarze: LKS Głowienka - Start Rymanów 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Pęcak' 6 2:0 Wilk' 55 3:0 Torba' 80

Skład Głowienki: Frydrych - Kozubal, Krupa, Rachwał (41 Szostak), J. Guzik (41 Wiśniewski) - Bocheński, Buczyński, Biały (60 Liberacki), Pęcak (41 M. Guzik) - Torba, Wilk

relacja w rozwinięciu

Na zakończenie sezonu naszym trampkarzom udało się wygrać, po niezłym meczu, w którym nasza drużyna pokonała wyżej notowany Start. Już w 6 minucie objęliśmy prowadzenie, po bramce Pęcaka, który zdaniem drużyny gości był na pozycji spalonej. W tej części gry obydwie drużyny miały okazje do zdobycia bramki, jednak dobrze spisywali się bramkarze. Na początku drugiej połowy również osiągnęliśmy sporą przewagę, co wykorzystaliśmy dopiero w 55 minucie, kiedy to Kozubal daleko podał do Wilka, a ten widząc wychodzącego bramkarza, zaskoczył go i mocnym, podkręconym strzałem w krótki róg zdobył drugą bramkę w tym meczu. Od tego momentu przewagę osiągnęli goście, jednak nie potrafili tego wykorzystać. Najgroźniej było w 72 minucie, kiedy to jeden z zawodników Startu uciekł naszym obrońcom i strzałem z pola karnego minimalnie chybił. Chwilę później powinniśmy zdobyć dwa gole, jednak w tym przeszkodziła woda, która stała pod bramką Startu. Najpierw Torba, mijając bramkarza chcąc trafić do pustej bramki miał pecha, a później Wilk mając podobną sytuację. Ten pierwszy zrehabilitował się w 80 minucie, kiedy to w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi.