Klasa "A" - grupa II seniorów - Zapowiedź XXV. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-06-24 15:12

Drużyna seniorów LKS Głowienka w najbliższą niedzielę (27.06) rozegra bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie. W ramach XXV. kolejki podejmiemy wyżej notowany Orzeł Faliszówka.

Nasza drużyna musi się zrehabilitować za porażkę z rundy jesiennej, gdzie na boisku w Kopytowej, na którym mecze jako gospodarz gra drużyna Orła przegraliśmy 1-4, a jedyną bramkę zdobył dla naszej drużyny Jakub Mrowiec. Ten mecz dla naszego zespołu jest bardzo ważny, jeżeli chodzi o przyszłoroczny byt w klasie "A". Jak narazie mamy 29 punktów, które nie daje nam pewnego utrzymania. To spotkanie trzeba wygrać i miejmy nadzieję, że nasza drużyna postara się o zwycięstwo. Mecz rozpocznie się w tą niedzielę o godz. 16:30, a sędziować będą: Jakubiński, Dykas K., Piątek.

W pozostałych meczach tej kolejki zapowiada się kilka bardzo ważnych dla pozostałych ekip, które walczą o utrzymanie. Najciekawiej powinno być w Jasionce, gdzie miejscowy Huragan jeśli wygra z Burzą Rogi, to na kolejkę przed zakończeniem sezonu zapewni sobie utrzymanie, a dla piłkarzy z Rogów ostatni mecz byłby o wszystko. W ciężkiej sytuacji jest Jasiołka Świerzowa, która ma zaledwie 25 punktów, ale jeden mecz mniej od pozostałych drużyn, które walczą o przyszłoroczną grę w "A" klasie. Tym razem zmierzy się z drugą w tabeli, rezerwą jasielskich Czarnych. Pewni utrzymania nie są też piłkarze Zamczyska Mrukowa, którzy podejmą zdegradowanego Wisłoka Krościenko Wyżne. Podobnie jak i Zamczysko, tak i Gaudium Łężyny nie jest jeszcze pewny. Jeśli wygra w niedzielę w Kobylanach, z tamtejszą Victorią, to również się utrzyma. Pozostałe mecze są już raczej o pietruszkę. Orzeł Bieździedza podejmie bardzo dobrze grającą w tej rundzie drużynę Sobniowa Jasło, a w Dukli tamtejsza Przełęcz, która już awansowała do okręgówki podejmie Ostoję Kołaczyce

Dodatkowo informujemy, że mecz XVIII. kolejki pomiędzy Czarnymi II Jasło a Gaudium Łężyny, w którym drużyna Czarnych wygrała 7-0 został zweryfikowany jako walkower 0-3 na korzyść drużyny Gaudium.

Mecz pomiędzy Sobniowem Jasło a Gaudium Łężyny, który nie odbył się 20 czerwca zostanie rozegrany 7 lipca (środa) o godz. 18:00.