LKS G³owienka - strona nieoficjalna

ogó³em: 2 911 598

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Andrzej Bia³y nowym trenerem LKS-u!!!

• autor: lksglowienka, 2010-07-10 18:31

W dru¿ynie LKS G³owienka nast±pi³a zmiana trenera.

Po 7 latach spêdzonych w klubie z G³owienki po¿egna³ siê Mieczys³aw Tomkiewicz, któremu bardzo dziêkujemy za dotychczasow± pracê oraz za sukcesy, jakie odnosi³ z dru¿yn±, m.in. awans do klasy okrêgowej w sezonie 2005/06.

Nowym trenerem dru¿yny zosta³ Andrzej Bia³y, który ostatnio pracowa³ w Starcie Rymanów, z którym nie uda³o mu siê utrzymaæ w klasie okrêgowej, a w przesz³o¶ci pracowa³ równie¿ w naszym klubie jako trener juniorów i trampkarzy w latach 2004-06 oraz na wiosnê 2008 roku, kiedy to dru¿yny m³odzie¿owe awansowa³y do klasy okrêgowej. Podobnie jak to by³o w poprzednich latach nowy trener bêdzie prowadzi³ juniorów i trampkarzy oraz dru¿ynê seniorów.
¯yczymy nowemu szkoleniowcowi powodzenia w nowym klubie i jak najwiêcej sukcesów.

Pierwszy trening z nowym trenerem odbêdzie siê w najbli¿szy pi±tek (16 lipca). Trening seniorów i juniorów odbêdzie siê o godz. 17:30, a trampkarzy o godz. 16:00.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sza kolejka