LKS G³owienka - strona nieoficjalna

ogó³em: 2 914 443

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Sparingowe derby dla Piasta.

• autor: lksglowienka, 2010-07-31 12:30

Sparingowe derby dla Piasta.

Piast Miejsce Piastowe - LKS G³owienka 4:1 (3:0)

Bramka dla G³owienki: 4:1 Zaj±c' 85

Sk³ad G³owienki: Andrunik - R. Frydrych, P. Wilk, Borek, Krupa - Nawrocki, Stanis³awczyk, Zima, B. Wilk - Pó³ch³opek, Zaj±c oraz £. Frydrych, Bieszczad.

Sêdziowa³ Pawe³ Guzik.

relacja w rozwiniêciu

Dru¿yna G³owienki przegra³a swój drugi sparing przed nadchodz±cym sezonem, który rozpocznie siê ju¿ za 2 tygodnie. W naszej dru¿ynie brakowa³o kilku zawodników z pierwszego sk³adu, m.in.: Kozieradzkiego, P. Pó³ch³opka, P. Guzika, Kubita i nowego zawodnika LKS-u Zbigniewa Mosonia, który ostatnio wystêpowa³ w Jasio³ce ¦wierzowa. Mo¿e mecz mia³by inne losy, gdyby nie stracone szybko dwie bramki, które pad³y po b³êdach obroñców. Tu¿ przed koñcem pierwszej po³owy pi³karze Piasta strzelili po raz trzeci. Druga po³owa by³a ju¿ lepsza w wykonaniu naszej dru¿yny, jednak to Piast najpierw zdoby³ czwartego gola, a pó¼niej Zaj±c zaliczy³ honorowe trafienie. W niedzielê czas na rewan¿, bowiem obydwie dru¿yny zmierz± siê w Pucharze Wójta Gminy Miejsce Piastowe, który zostanie rozegrany na stadionie w Targowiskach.

autor: filipchelsea 2010-07-31 17:40:47

Profil filipchelsea w Futbolowo sory ¿e dar³em jape na meczu jak pojeb...........rn

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sza kolejka