Głowienka - Orzeł B.: Zapowiedź II. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-08-19 16:16

W II. kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" - grupy II seniorów naszą drużynę czeka ciężkie spotkanie. Na własnym boisku zmierzymy się z dotychczasowym liderem, Orłem Bieździedza.

W dotychczasowych dwóch spotkaniach pomiędzy tymi zespołami naszej drużynie nie udało się jeszcze wygrać. W ubiegłym sezonie, gdzie Orzeł był beniaminkiem klasy "A", przegraliśmy na własnym boisku 3-1, a na wiosnę udało nam się zremisować 1-1. Przypomnijmy, że drużyna Orła w pierwszym spotkaniu rozgromiła na własnym boisku Huragan Jasionka aż 7-3 i jest liderem w tabeli po pierwszej kolejce obecnego sezonu. Drużyna z Bieździedzy jest zapewne niezłą drużyną, co udowodniła nawet w tamtym sezonie, zajmując 3. miejsce w końcowej tabeli. Jednym z najlepszych zawodników jest napastnik Dominik Wojdyła, który został królem strzelców w klasie "A" w sezonie 2009/10. Ponadto jest w tej drużynie jeszcze kilku niezłych zawodników, którzy mogą zagrozić naszemu zespołowi.

Miejmy jednak nadzieję, że nasza drużyna po remisie w Dębowcu, tym razem postara się pokonać piłkarzy z Bieździedzy i będzie to pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w dotychczasowych spotkaniach.

Gorąco zapraszamy na to spotkanie, które odbędzie się 22 sierpnia o godz. 11:00 na stadionie w Głowience. Sędziować będą: Matuszek, Komański, Szul Kr.

W pozostałych meczach II. kolejki zagrają:
Huragan Jasionka - Sobniów Jasło (godz. 13:00)
Orzeł Faliszówka - Dębowczanka Dębowiec (godz. 11:00, w Kopytowej)
Victoria Kobylany - Zamczysko Mrukowa (godz. 16:30)
Kotwica Korczyna - Dwór Kombornia (godz. 15:00)
Burza Rogi - Gaudium Łężyny (godz. 16:30)
Ostoja Kołaczyce - Tęcza Zręcin (godz. 16:30)

• czytano: [1948]