Beskid - Głowienka: Zapowiedź I. kolejki juniorów i...

• autor: lksglowienka, 2010-08-26 15:32
Beskid - Głowienka: Zapowiedź I. kolejki juniorów i trampkarzy.

W najbliższą sobotę (28.08) rozpoczną się rozgrywki piłkarskie klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy, w której nasze drużyny młodzieżowe zagrają na wyjeździe w Równym, z tamtejszym Beskidem.

Juniorzy Głowienki i Beskidu po raz ostatni zmierzyły się w rundzie jesiennej sezonu 2009/10, gdzie na stadionie w Równym nasza drużyna wygrała 2-1 po bramkach Patryka Uzara i Mateusza Frączka, natomiast na wiosnę nasza drużyna wygrała walkowerem 3-0, gdyż do rundy rewanżowej piłkarze z Równego nie przystąpili. Zaś trampkarze w ostatnich 2 meczach grali ze zmiennym szczęściem. Na jesień w Równym wygrali gospodarze 4-0, a w rundzie wiosennej gracze Beskidu co prawda wygrali 5-1, ale mecz zweryfikowano na walkower 3-0 na korzyść naszej drużyny, bowiem w drużynie rywala wystąpił nieuprawniony zawodnik.

Kto okaże się lepszy w rywalizacji juniorów i trampkarzy, przekonamy się w sobotę 28 sierpnia na stadionie w Równym. Juniorzy rozpoczną mecz o godz. 12:00, a trampkarze o godz. 14:00. Sędziować będą: Szczurek, Habrat.

W pozostałych spotkaniach zagrają:
Zorza Łęki Dukielskie - Tęcza Zręcin
LKS Lubatowa - Burza Rogi