Głowienka - Huragan: Zapowiedź III. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-08-26 15:42

Po dwóch rozegranych spotkaniach nasza drużyna zgromadziła zaledwie jeden punkt. Czy po ostatniej porażce zespół stanie na wysokości zadania i w najbliższą niedzielę pokona na własnym boisku Huragan Jasionka?

Z drużyną Huraganu w dotychczasowych spotkaniach u siebie zawsze wygrywaliśmy. Za pierwszym razem w czerwcu 2009 roku 1:0, a trzy miesiące później aż 5:1. Jednak w wyjazdowych potyczkach nigdy nie wygraliśmy, a ostatnio prowadząc do przerwy 3:2, potrafiliśmy przegrać 3:4. Drużyna Huraganu rozpoczęła rundę od wysokiej porażki w Bieździedzy 3:7, a następnie pokonała na własnym boisku jasielski Sobniów 2:0. Głównym atutem drużyny z Jasionki są stałe fragmenty gry, a szczególnie rzuty wolne, po których ostatnio zdobyła dwie bramki. Jednym z najlepszych zawodników tamtej drużyny jest Robert Głód, który w ubiegłym sezonie był jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi, a w tym sezonie zdobył już 2 bramki.
Jakim wynikiem zakończy się najbliższe spotkanie pomiędzy Głowienką a Huraganem, przekonamy się w niedzielę 29 sierpnia o godz. 11:00 na stadionie w Głowience. Sędziować będą: Grela, Śnieżek J., Opaliński.

W pozostałych spotkaniach III. kolejki zagrają:
Orzeł Bieździedza - Orzeł Faliszówka (godz. 16:30)
Tęcza Zręcin - Sobniów Jasło (godz. 15:00)
Dębowczanka Dębowiec - Victoria Kobylany (godz. 11:00)
Zamczysko Mrukowa - Kotwica Korczyna (godz. 13:00, w Pielgrzymce)
Dwór Kombornia - Burza Rogi (godz. 15:00)
Gaudium Łężyny - Ostoja Kołaczyce (godz. 16:30)