Bezbramkowy remis z Huraganem.

• autor: lksglowienka, 2010-08-29 13:31

Bezbramkowy remis z Huraganem.

Seniorzy: LKS Głowienka - Huragan Jasionka 0:0

Głowienka: Kozieradzki - Krupa, Kubit, Rachwał, Mosoń - Wilk (62 Józefczyk), P. Półchłopek, Stanisławczyk (82 Frączek), Guzik - Stec, Bieszczad (62 F. Półchłopek)

Huragan: Chłap - P. Głód, Pasterczyk, H. Parylak (60 Szyszlak), Kuliga - P. Parylak, Zima, Majchrowicz, Turek (70 Szczurek) - R. Głód, Książkiewicz

Sędziowali Grela, Śnieżek J., Opaliński. Żółte kartki: Krupa, Bieszczad - P. Głód (dwie). Czerwona kartka: P. Głód (90+2, druga żółta). Widzów 120.

relacja w rozwinięciu

Z przebiegu gry lepsi na boisku byli goście, którzy już w 2 minucie próbowali zagrozić Głowience strzałem sprzed pola karnego, jednak P. Parylak uderzył niecelnie. Chwilę później Stec został sfaulowany przez obrońcę Huraganu tuż przed polem karnym, kiedy to był w sytuacji sam na sam, lecz sędzia nie odgwizdał przewinienia. W 10 minucie przyjezdni po raz kolejny mieli sytuację do zdobycia bramki. W polu karnym piłkę stracił P. Półchłopek, następnie trafiła ona do Książkiewicza, który strzałem z 5 metrów trafił nad poprzeczkę. Pięć minut później gospodarze oddali pierwszy strzał w kierunku bramki. Mocnym, płaskim strzałem z 20 metrów popisał się Bieszczad, jednak piłkę na raty złapał bramkarz. Goście jeszcze kilka razy próbowali zagrozić bramce Kozieradzkiego. Najgroźniej było w 21 minucie, kiedy to Zima po dośrodkowaniu z lewej strony strzelił głową, jednak bramkarz wybił piłkę poza boisko. 10 minut później Turek mocno uderzył z 11 metrów, a piłka trafiła w poprzeczkę. Od tego momentu lekką przewagę osiągnęli miejscowi. Najpierw po wrzutce Krupy niewiele brakowało, aby Stec pokonał Chłapa, następnie Mosoń odebrał piłkę z lewej strony pola karnego obrońcom zagrał górną piłkę na długi słupek, gdzie tam był Wilk, który z 5 metrów minimalnie chybił. Pod koniec spotkania jeszcze dobrą okazję miał Guzik, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową nie trafił w bramkę. Początek drugiej połowy należał do przyjezdnych, którzy kilkakrotnie mogli doprowadzić do prowadzenia. Drużyna Głowienki również kilka razy groźnie zakotłowała pod bramką Huraganu. W 65 minucie niewiele brakowało, a Stanisławczyk zdobyłby bramkę po zamieszaniu podbramkowym, lecz z linii piłkę wybił bramkarz. Chwilę później po wrzutce z rzutu rożnego piłkę wybił Chłap, doszła ona do Józefczyka, jednak ten uderzył prosto w leżącego na ziemi bramkarza Jasionki. W 75 minucie gospodarze mieli rzut wolny z 25 metrów. P. Półchłopek zdecydował się zagrać do biegnącego z lewej strony Rachwała, ten jeszcze przyjął piłkę i mocno uderzył na bramkę, lecz Mosoń będąc na pozycji spalonej wbił piłkę do bramki, a gdyby tego nie zrobił to piłka zapewne zatrzepotałaby w siatce. W doliczonym czasie gry jeszcze raz Głowienka miała rzut wolny za faul P. Głoda na Krupie z odległości 16 metrów. Ten pierwszy dostał za ten faul drugą żółtą kartkę, co w konsekwencji dało czerwoną. Z rzutu wolnego strzelał P. Półchłopek, jednak nie pokonał Chłapa.