Głowienka - Huragan: Zapowiedź II. kolejki juniorów i...

• autor: lksglowienka, 2010-09-02 21:56
Głowienka - Huragan: Zapowiedź II. kolejki juniorów i trampkarzy.

W najbliższą sobotę (4.09) nasi juniorzy i trampkarze rozegrają mecze 2. kolejki klasy "A". Rywalem będzie drużyna Huraganu Jasionka.

Nasi juniorzy dobrze rozpoczęli sezon pokonując na wyjeździe 3-0 Beskid Równe. Tym razem zmierzymy się z zespołem Huraganu Jasionka, który w inauguracyjnej kolejce zremisował na własnym boisku z Karpatami Klimkówka 3-3. Z drużyną z Jasionki w dotychczasowych 2 spotkaniach, które były rozegrane w ubiegłym sezonie nie wiodło się nam zbyt dobrze. Na jesień zremisowaliśmy na własnym boisku 1-1 (egzekutorem bramki dla naszej drużyny był Sebastian Matelowski), zaś na wiosnę na boisku w Jasionce przegraliśmy 1-2, mimo iż po bramce Mateusza Kustronia prowadziliśmy 1-0. Jeśli chodzi o naszych trampkarzy to rozpoczęli sezon od wysokiej porażki 1-9 z drużyną Beskidu Równe, a ich sobotni rywal po pierwszym meczu jest liderem rozgrywek, bowiem pokonał aż 14-0 Karpaty Klimkówka. Z tą drużyną w ubiegłym sezonie również trampkarzom się nie wiodło. W rundzie jesiennej na stadionie w Głowience przegrali 0-6, a na wiosnę przegrali walkowerem 0-3 z powodu zdekompletowania składu.

Miejmy jednak nadzieję, że nasze drużyny postarają się o zwycięstwa w sobotnich spotkaniach. Gorąco zapraszamy na stadion do Głowienki 4 września. Mecz juniorów rozpocznie się o godz. 12:00, a trampkarzy o godz. 14:00. Zbiórki na godzinę przed meczem. Sędziować będą: Guzik Mar., Soliński.