Orzeł F. - Głowienka: Zapowiedź IV. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-09-02 22:11

Drużynie seniorów LKS Głowienka jak na razie niezbyt dobrze wiedzie się w rozgrywkach klasy "A". Po trzech meczach drużyna zgromadziła zaledwie 2 punkty i zdobyła jedną bramkę. Czy w IV. kolejce przyjdzie czas na przebudzenie w wyjazdowym spotkaniu z Orłem Faliszówka?

Nasz niedzielny rywal to jedna z najbardziej specyficznych drużyn w tej lidze. Na niezbyt dobrym stadionie w Kopytowej, gdzie tam grając jako gospodarz wygrywa prawie wszystkie mecze, zaś na wyjazdach większość meczów przegrywa. Z drużyną tą graliśmy dotychczas tylko 2 razy i było to w ubiegłym sezonie. W rundzie jesiennej przegraliśmy na wyjeździe 1-4, a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył w tamtym spotkaniu Jakub Mrowiec z rzutu wolnego, natomiast na wiosnę pokonaliśmy ich u siebie 5-2, po 3 trafieniach Łukasza Zająca i 2 bramkach Radosława Frydrycha. Drużyna Orła w dotychczasowych trzech spotkaniach zgromadziła 3 punkty, wygrywając raz u siebie z Dębowczanką Dębowiec 4-2 i dwa razy przegrywając na wyjazdach (w Mrukowej 1-5 i w Bieździedzy 0-3). Motorem napędowym tej drużyny jest 20-letni szybki napastnik Damian Waliszko, który potrafi zdobywać bramki w każdy sposób.

Czy naszej drużynie po serii niepowodzeń uda się zwyciężyć na ciężkim terenie w Kopytowej z nieobliczalnie grającą drużyną Orła Faliszówka? Przekonamy się w najbliższą niedzielę (5.09) o godz. 11:00. Sędziować będą: Mazur K., Mularz, Krawiecki.

W pozostałych spotkaniach IV. kolejki zagrają:

Sobniów Jasło - Gaudium Łężyny (godz. 11:00)
Huragan Jasionka - Tęcza Zręcin (godz. 13:00)
Kotwica Korczyna - Dębowczanka Dębowiec (godz. 15:00)
Victoria Kobylany - Orzeł Bieździedza (godz. 16:30)
Burza Rogi - Zamczysko Mrukowa (godz. 16:30)
Ostoja Kołaczyce - Dwór Kombornia (godz. 16:30)