Drugie zwycięstwo w sezonie.

• autor: lksglowienka, 2010-09-04 21:37

Drugie zwycięstwo w sezonie.

Juniorzy: LKS Głowienka - Huragan Jasionka 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kustroń' 35  2:0 Wilk' 63  3:0 Wilk' 82

Skład Głowienki: Ł. Frydrych - Kubit, Majkut, Frączek, Kozubal - Wilk, Półchłopek, Guzik, Uzar (75 S. Matelowski) - M. Matelowski (60 R. Frydrych), Kustroń (85 Krupa)

Sędziowali Guzik Marek, Soliński. Widzów 30.

relacja w rozwinięciu

Drugi mecz w sezonie i drugie zwycięstwo odnieśli juniorzy Głowienki, którzy rozegrali kolejne dobre spotkanie, mając przez większość spotkania przewagę. W pierwszej połowie mieli sporo sytuacji, aby zdobyć bramkę, lecz nie wykorzystywali ich m.in.: Guzik, Kustroń i M. Matelowski. Dopiero w 35 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Strzelcem bramki był Kustroń, który najpierw minął środkowego obrońcę Huraganu, a później strzałem z 11 metrów w prawy róg nie dał szans bramkarzowi. Pod koniec pierwszej połowy groźnie zakotłowało się pod bramką Głowienki. W 43 minucie Rachfał strzelał z rzutu wolnego z 20 metrów, ale w ostatniej chwili po niezbyt pewnej interwencji Ł. Frydrycha, wybili obrońcy. Druga połowa również dobrze zaczęła się dla gospodarzy, którzy mieli sporo sytuacji do podwyższenia wyniku. Stało się to w 63 minucie kiedy to Wilk strzałem z 30 metrów zdobył fantastyczną bramkę, lobując bramkarza gości. Po tej bramce przyjezdni próbowali zagrozić bramce Ł. Frydrycha, ale bez skutku. W 82 minucie po dośrodkowaniu Majkuta z rzutu rożnego Wilk, będący przy długim słupku strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Wynik byłby jeszcze wyższy, gdyby R. Frydrych wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Wilku. Jednak piłka po strzale tego pierwszego wyleciała nad poprzeczką.