Głowienka - Victoria: Zapowiedź V. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-09-09 21:10

Drużyna seniorów LKS Głowienka w obecnym sezonie jeszcze nie zdołała odnieść zwycięstwa. Po ostatnim remisie w Faliszówce czas wreszcie na zwycięstwo z inną drużyną z Gminy Chorkówka, zajmującą obecnie 11. miejsce w ligowej tabeli, Victorią Kobylany.

Po raz ostatni z drużyną Victorii zmierzyliśmy się 23 maja 2010 r. przegrywając na stadionie w Kobylanach 1:3. Jedyną bramkę w tamtym spotkaniu dla naszej drużyny zdobył Jakub Hejnar. Niedzielny rywal w obecnym sezonie radzi sobie średnio. W trzech spotkaniach zgromadził 4 punkty. W ostatnią niedzielę miał grać na własnym boisku z Orłem Bieździedza, ale spotkanie zostało odwołane ze względu na zły stan boiska (?). W ostatnim swoim spotkaniu przegrał na wyjeździe z Dębowczanką Dębowiec 1-5. Wyróżniającym się zawodnikiem drużyny Victorii jest doświadczony napastnik Daniel Czaja, który zdobywa dla tego zespołu większość bramek, zarówno z rzutów wolnych, jak i z akcji.

Miejmy nadzieję, że nasza drużyna wreszcie zgromadzi 3 punkty na swoim koncie i pokona drużynę Victorii Kobylany. Gorąco zapraszamy na spotkanie V. kolejki, które odbędzie się w niedzielę 12 września o godz. 11:00 na stadionie w Głowience. Sędziować będą: Radożycki, Bocoń, Mularz.

W pozostałych spotkaniach V. kolejki zagrają:

Orzeł Faliszówka - Huragan Jasionka (godz. 11:00, w Kopytowej)
Dwór Kombornia - Sobniów Jasło (godz. 15:00)
Orzeł Bieździedza - Kotwica Korczyna (godz. 16:30)
Gaudium Łężyny - Tęcza Zręcin (godz. 16:30)
Dębowczanka Dębowiec - Burza Rogi (godz. 16:30)
Zamczysko Mrukowa - Ostoja Kołaczyce (godz. 16:30, w Pielgrzymce)