Remis w ciężkich warunkach.

• autor: lksglowienka, 2010-09-11 20:54

Remis w ciężkich warunkach.

Juniorzy: GKS Krościenko Wyżne-Pustyny - LKS Głowienka 1:1 (0:0)

Bramka dla Głowienki: 1:1 M. Matelowski' 75

Skład Głowienki: Frydrych - Kubit, Majkut, Kozubal, Frączek - Wilk, Półchłopek, S. Matelowski (od 30 minuty), Guzik - M. Matelowski (od 30 minuty), Kustroń.

Sędziowali Domaradzki, Łuksa K. Żółte kartki: Frączek, Półchłopek. Widzów 20.

relacja w rozwinięciu

Mecz był toczony w ciężkich warunkach atmosferycznych. Nie dość że padał przez większość meczu deszcz, to do tego boisko było w bardzo złym stanie. Przez pierwsze 30 minut gospodarze grali z przewagą 2 zawodników, lecz nie potrafili tego wykorzystać. Drużyna gości kilka razy próbowała zagrozić bramce GKS-u. Najdogodniejszych okazji nie wykorzystali m.in.: Kustroń (w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza) i M. Matelowski. Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy mieli sporo okazji, aby objąć prowadzenie. Najgroźniej było w 55 minucie, kiedy to po strzale z rzutu wolnego z 20 metrów piłka trafiła w słupek, a potem Frydrych w ładnym stylu obronił strzał z 5 metrów. Lecz bramkarz Głowienki nie popisał się w 70 minucie, kiedy to w niezbyt dobrze łapał piłkę w polu karnym, dobiegł do niej napastnik gospodarzy i trafił do pustej bramki. Radość GKS-u była zbyt krótka i trwała tylko 5 minut, bowiem M. Matelowski wyrównał, strzelając z 7 metrów w krótki róg. W końcówce jeszcze obydwie drużyny mogły doprowadzić do zwycięstwa, lecz mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.