Głowienka - Zorza: Zapowiedź IV. kolejki juniorów i...

• autor: lksglowienka, 2010-09-16 16:14
Głowienka - Zorza: Zapowiedź IV. kolejki juniorów i trampkarzy.

Drużyny młodzieżowe LKS Głowienka w najbliższą sobotę (18.09) rozegrają już 4. kolejkę klasy "A" - grupy II. Na własnym boisku zagrają z Zorzą Łęki Dukielskie.

Juniorzy jak na razie po dwóch zwycięstwach i jednym remisie zajmują drugą lokatę w tabeli, mając tyle samo punktów co lider z Lubatowej. Sobotni rywal w ostatniej kolejce pokonał na własnym boisku Huragan Jasionka 3-1 i co ciekawe, grając w "10". Jednak zajmują dopiero z ilością 3 punktów 7. miejsce. Ostatni raz z drużyną z Łęk Dukielskich graliśmy w sezonie 2006/07, w grupie III "A"-klasy, obydwa mecze wygrywając. Na jesień na wyjeździe walkowerem 3-0 (na boisku było 2-1, ale w drużynie Zorzy grali nieuprawnieni zawodnicy), natomiast w rundzie wiosennej na własnym boisku wygraliśmy 2-1. Jeśli chodzi o trampkarzy to rywal w ostatniej kolejce uległ Huraganowi 2-4 i zajmuje w tabeli również 7. miejsce. Z drużyną tą graliśmy ostatnio również w sezonie 2006/07. Na jesień ulegliśmy 2-4, natomiast na wiosnę wygraliśmy 5-2.

Czy również i tym razem juniorzy zdobędą kolejne 3 oczka, a trampkarze odniosą pierwsze zwycięstwo w sezonie? Przekonamy się już w najbliższą sobotę 18 września o godz. 12:00 (juniorzy) i 14:00 (trampkarze) na stadionie w Głowience. Sędziować będą: Pelczarski, Belczyk.

W pozostałych meczach IV. kolejki zagrają:

Tęcza Zręcin - Beskid Równe
Karpaty Klimkówka - LKS Lubatówka