Nadal bez zwycięstwa.

• autor: lksglowienka, 2010-09-19 17:33

Nadal bez zwycięstwa.

Seniorzy: Kotwica Korczyna - LKS Głowienka 5:1 (2:1)

Bramka dla Głowienki: 0:1 Krupa' 11 (karny)

Skład Głowienki: Kozieradzki - Krupa, Rachwał, Kubit, Mosoń (80 Bieszczad) - Stanisławczyk (46 Zima), P. Półchłopek, Wilk (70 F. Półchłopek), Guzik - Stec, Strączek (65 Frydrych)

Sędziowali Radożycki, Szul Kr., Bocoń. Żółte kartki: Stanisławczyk, Stec. Widzów 150.

relacja w rozwinięciu

W pierwszej połowie przewagę mieli przyjezdni, którzy w 11 minucie objęli prowadzenie. W polu karnym sfaulowany przez obrońcę Kotwicy został Stec. Krupa podszedł do jedenastki i pewnie ją wykorzystał. W tej części gry Głowienka próbowała jeszcze pokonać Mularza. Dogodne okazje mieli: Mosoń (dwukrotnie), Stec i Strączek. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do gospodarzy. W 42 minucie, po dośrodkowaniu z lewej strony, jeden z zawodników strzałem głową doprowadził do wyrównania. Trzy minuty później miejscowi objęli prowadzenie, po samobójczym trafieniu Rachwała. Druga połowa zdecydowanie należała do Kotwicy, która w 65 minucie zdobyła trzecią bramkę, po strzale Słowika z 16 metrów. Piłka jeszcze odbiła się od któregoś z obrońców i wpadła do siatki. Goście próbowali jeszcze trafić do bramki, lecz bez skutku. Za to gospodarze zdobyli w końcówce dwie bramki i pewnie wygrali to spotkanie.