Kolejne, lecz wymęczone zwycięstwo.

• autor: lksglowienka, 2010-09-26 13:32

Juniorzy: Burza Rogi - LKS Głowienka 1:3 (1:3)

Bramki dla Głowienki: 1:1 Kustroń' 28  1:2 Kustroń' 29  1:3 M. Matelowski' 33

Skład Głowienki: Ł. Frydrych - Kubit, Majkut, Krupa, Kozubal - Wilk, R. Frydrych (60 Florczak), Półchłopek (46 S. Matelowski), Guzik - Kustroń, M. Matelowski

Sędziowali Tomoń, L. Szelc. Widzów 30.

relacja w rozwinięciu

Juniorzy LKS-u odnieśli już czwarte zwycięstwo w tym sezonie, pokonując tym razem w derbowym spotkaniu Burzę Rogi, chociaż ono wcale łatwo nie przyszło. Początkowo przewagę mieli miejscowi, którzy w 13 minucie objęli prowadzenie. Egzekutorem bramki był Szyszlak, który dostał wrzutkę z prawej strony i strzałem głową z 11 metrów nie dał szans Ł. Frydrychowi. Od tego momentu goście zmobilizowali się i w ciągu 5 minut zdobyli 3 bramki. Pierwszą po zamieszaniu podbramkowym zdobył Kustroń, minutę później zdobył on również strzałem głową drugą bramkę. Trzecie trafienie zaliczył M. Matelowski, który z 16 metrów przelobował bramkarza. W drugiej połowie goście kontrolowali grę, ale mieli również sporo sytuacji do podwyższenia. Również gospodarze próbowali kilkakrotnie zagrozić bramce Głowienki, ale bez skutku.