Ostoja - Głowienka: Zapowiedź VIII. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-09-30 16:45

Po słabym spotkaniu z Burzą Rogi, naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z zajmującą 7. miejsce Ostoją Kołaczyce. Czy tym razem naszej drużynie uda się przełamać passę 7 meczów bez zwycięstwa w tym sezonie?

Nasz zespół jeszcze nie zwyciężył w obecnym sezonie. Tym razem zagramy na wyjeździe z Ostoją Kołaczyce, z którą w ubiegłym sezonie wygraliśmy obydwa mecze. Na jesień na stadionie w Kołaczycach 2-1, po bramkach Jakuba Mrowca i Łukasza Zająca, zaś na wiosnę 3-2 po 2 trafieniach Michała Zimy i jednym Michała Krupy. W ostatnim meczu piłkarze z Kołaczyc przegrali na wyjeździe z liderem, Orłem Bieździedza 0-1. Statystyki pokazują, że drużyna Ostoi niezbyt dobrze gra na własnym boisku, co udokumentowała porażką z Dworem Kombornia i remisem z Tęczą Zręcin. Zdołała wygrać tylko raz. Z Dębowczanką 4-0. Wyróżniającym się zawodnikiem tego zespołu jest napastnik, Dominik Kowalski, który świetnie wykonuje rzuty wolne, czym potrafi zaskoczyć niejednego bramkarza.

Czy nasza drużyna wreszcie się przełamie i pokona w najbliższą niedzielę piłkarzy Ostoi? Gorąco zapraszamy na Kołaczyckie "Błonia" 3 października o godz. 15:30. Sędziować będą: Krzysztyński, Kijowski A., Frankowicz.

W pozostałych meczach VIII. kolejki zagrają:
Sobniów Jasło - Orzeł Bieździedza (godz. 11:00)
Huragan Jasionka - Dwór Kombornia (godz. 13:00)
Tęcza Zręcin - Dębowczanka Dębowiec (godz. 15:00)
Kotwica Korczyna - Victoria Kobylany (godz. 15:00)
Burza Rogi - Orzeł Faliszówka (godz. 15:30)
Gaudium Łężyny - Zamczysko Mrukowa (godz. 15:30)