Remis po dobrym meczu.

• autor: lksglowienka, 2010-10-03 19:37

Seniorzy: Ostoja Kołaczyce - LKS Głowienka 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Kowalski' 24  1:1 Zima' 39

Głowienka: Kozieradzki - Guzik, Frączek, Rachwał, Półchłopek (25 Frydrych - 75 Bieszczad) - Strączek, Stanisławczyk, Wilk, Zima - Stec, Hejnar.

Sędziowali Krzysztyński, Kijowski A., Frankowicz. Czerwona kartka: Hejnar (84). Widzów 150.

relacja w rozwinięciu

Drużyna gości rozegrała jeden z najlepszych meczów w tym sezonie, lecz jeszcze nie poznała smaku zwycięstwa. Mecz stał na wyrównanym poziomie. Początek jednak należał do gospodarzy, którzy kilkakrotnie próbowali zagrozić bramce dobrze spisującego się w tym spotkaniu Kozieradzkiego. Ostoja objęła prowadzenie w 24 minucie. Egzekutorem bramki był Kowalski, który strzałem z prawej strony pola karnego w długi róg nie dał szans bramkarzowi. Od tego momentu stroną przeważającą byli przyjezdni. Mieli oni sporo okazji do wyrównania i sztuka ta powiodła się w 39 minucie. W zamieszaniu pod bramką gospodarzy najwięcej zimnej krwi zachował Zima, który w dosyć szczęśliwy sposób wepchnął piłkę do siatki. Początek drugiej części spotkania również należał do miejscowych. Dwukrotnie próbowali oni strzałami zza pola karnego, ale dobrymi interwencjami popisywał się Kozieradzki. Również i goście mieli dobre okazje. Najdogodniejszej nie wykorzystał w 80 minucie Stanisławczyk, który będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem, strzelił zbyt mocno i piłka poszybowała nad poprzeczkę. Chwilę wcześniej mogli oni zdobyć decydujące trafienie, ale Hejnar po wrzutce z rzutu rożnego minimalnie się spóźnił i piłka przeszła obok niego. Ten sam zawodnik na 6 minut przed końcem spotkania został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie.