Pierwszy punkt trampkarzy.

• autor: lksglowienka, 2010-10-23 19:24

Trampkarze: LKS Głowienka - Karpaty Klimkówka 1:1 (0:1)

Bramka dla Głowienki: 1:1 Rachwał' 48

Skład Głowienki: Urbanek - Płonka, Lenik, Liberacki, Szostak - Buczyński, Łukaszewski, Rachwał, Florczak - Wiśniewski (65 Dudek), Biały.

Sędziowali Kochański, Szczepanik M. Widzów 20.

relacja w rozwinięciu

Mecz dwóch najsłabszych drużyn rozgrywek zakończył się remisem. Przez pierwsze 25 minut przewagę mieli miejscowi, którzy mieli kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Jednak niewykorzystane sytuacje zemściły się w 35 minucie, kiedy to po błędzie obrońcy, napastnik gości przejął piłkę, zagrał na lewą stronę do partnera, a ten strzałem w długi róg nie dał szans Urbankowi. Drugą połowę lepiej rozpoczęli miejscowi. W 48 minucie Łukaszewski dośrodkował z lewej strony boiska do Wiśniewskiego, ten uderzył wprost w wychodzącego bramkarza Karpat, który źle złapał piłkę, dobiegł do niej Rachwał i pewnie trafił do bramki. Głowienka miała jeszcze kilka okazji do objęcia prowadzenia. Najdogodniejszej nie wykorzystał Buczyński, gdyż piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.