Głowienka - Zamczysko: Zapowiedź XIII. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2010-11-04 17:21

Wielkimi krokami zbliża się koniec rundy jesiennej na boiskach piłkarskich w okręgu krośnieńskim, w tym również w klasie "A" - grupie II seniorów. W ramach ostatniej, XIII. kolejki naszą drużynę czeka spotkanie na własnym boisku z Zamczyskiem Mrukowa.

Drużyna z Mrukowej nie jest nam obca, wiemy m.in. że w tabeli zajmuje 3. miejsce z ilością 22 punktów, w ostatniej kolejce zremisowała na własnym boisku 0-0 z Orłem Bieździedza i trenerem tej drużyny jest były szkoleniowiec naszego zespołu, Mieczysław Tomkiewicz, który powędrował tam po 7-letniej pracy w Głowience. Grają tam również dwaj byli piłkarze LKS-u: Jakub Mrowiec i Bartłomiej Nawrocki. Po raz ostatni z niedzielnym rywalem graliśmy 9 maja br., kiedy to na własnym boisku przegraliśmy 2-3. Bramki dla naszej drużyny zdobywali w tamtym spotkaniu: Paweł Półchłopek i Łukasz Zając. Oprócz Mrowca i Nawrockiego, w drużynie Zamczyska jest jeszcze kilku zawodników, którzy mogą zagrozić naszej drużynie, w tym m.in.: Jarosław Twardzik, najlepszy strzelec drużyny i były gracz Czarnych Jasło czy Witold Bobula, doświadczony środkowy pomocnik.

Czy naszej drużynie na zakończenie rundy jesiennej uda się wygrać na własnym boisku z drużyną byłego naszego trenera? Przekonamy się w najbliższą niedzielę, 7 listopada o godz. 11:00 na stadionie w Głowience. Sędziować będą: Śnieżek J., Opaliński, Śmietana L.

Pozostałe mecze XIII. kolejki:
Orzeł Faliszówka - Dwór Kombornia (godz. 11:00, w Kopytowej)
Orzeł Bieździedza - Dębowczanka Dębowiec
Victoria Kobylany - Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna - Tęcza Zręcin
Burza Rogi - Sobniów Jasło
Huragan Jasionka - Ostoja Kołaczyce
(te pięć spotkań o godz. 14:00)